September 2013

Jo jo .. stále ještě žiju...

14. september 2013 at 9:40 | © Almost-Love | Posted by Deviah. |  > Diary
Zdravím :) Tak se zase opět po dlouhé době hlasím s mega velkou omluvou. Čas tento týden byl, ale nebyla nálada na blog, lépeji řečeno na grafiku především. Upřímně včera jsem měla v plánu sem napsat, že je nejspíše konec a že teď budu na d-m, ale dneska ráno jsem se vzbudila s tím, že přeci jen tu ještě vydržím ( a hlavně, že se konečně ozvu). Avšak s dobrou zprávou přichází i špatná: ruším Affs. Avšak si vlastně některé nechám a přesouvám je do tzv. Favorite Sites a to:
Jestli chcete klidně si mě smažte, ale ja stejně budu navštěvovat vaše blogy ať se Vám to líbí nebo ne! :D :D :P
Těm ostatním se vážně omlouvám, ale pokud chcete na daily-mix spřátelujeme..

+ DESIGNY
Když jsem se naposledy ozývala, slibovala jsem designy některým..Pokud už design nechcete, pochopím to a určitě se zlobit nebudu, jen mi to prosím napište. Tentokrát, ale nebudu slibovat, že udělám do konce příštího týdne, ale že to trošičku potrvá než je udělám.. Už si přesně napamatuju komu všemu mám design udělat, tak tady je seznam:
Pokud jsem na někoho zapoměla, prosím napište mi to :)

To je asi vše co jsem chtěla, tak zatím pp.. Brzo se zase ozvu - snad to nepotvrá, ale 2 týdny :D


EDIT (29.9.2013) - Omlouvám se, že nic nepřidávam, ale momentálně se rozhoduji jestli skončím s blogem nebo ne.. Omlouvám se ale designy nebudou..


První den a už nestíhám.. :D :D aneb vyhodnocení objednávky desingů

2. september 2013 at 17:39 | © Almost-Love | Posted by Deviah. |  > Diary
Aloha, tak se konečně dneska ozývám :D..Nakonec jsem to v té škole dneska přeci jen přežila a docela už se těším na zítřek :D :D - Však mě to ale přejde :D :D ..Ještě ráno jsem se strachovala z toho jaké to bude, jací budou spolužáci, ale jsou v phoodě :) Hned jsem se se třemi zkamaradila a už jsme i nadávaly, že jedna není s náma ve skupině :/..
Každopádně mám tento týden praxi a bohužel odpolední, takže nevím jestli tento týden budu stíhat, jestli se mi bude chtít potom dělat grafika - už dneska jsem přišla domů a usnula jsem a to je teprve první den!! :D Budu se ale snažit něco rychle vykutit ;)

Vyhodnocení tu mělo být sice už v sobotu za což se omlouvám, že až teď.. Designy nakonec udělam dvou lidem a budu se je snažit udělat o víkendu nebo ten další týden (viz. nahoře). Snad pochopíte, že to bude trošku trvat a pokud objednávku zrušíte pochopím to, jen mi to prosím napište ať nedělám design zbytečně...Designy udělám:

Nevěděla jsem komu a tak to trochu byl náhodný výběr. Omlouvám se těm ostatním ale vážně víc bych nestíhala :/


Design for Daily-Mix.blog.cz #001

1. september 2013 at 16:49 | © Almost-Love | Posted by Deviah. |  > Ordered Layouts
Layout for: Catherine & Deviah.| Layout style: jednoduchý/webový| Big Preview

Na D-M jsme ten předchozí moc dlouho neměly, ale včera večer jsem byla nervozní z toho, že je zítra škola a abych na to nemyslela vytvořila jsem nám design.Chtěla jsem nějaký webový, ale přitom jedoduchý a vzpoměla jsem si na jeden takový typ, který jsem několikrát už viděla na zahraničních stránkách a který se mi moc líbí :) Nakonec z toho vzniklo tohleto co má k těm designům daleko, ale mě se líbí :) Chtěla jsem aby tam byly všichni a proto je tam taková animace, která mi udělala největší problém, kvůli tomu, že je tam i odakz na galerii - nakonec "motto" v nastavení to všechno zachránilo :)

Tak co těšíte se zítra do školy?? .. Asi blbá otázka co?? :D :D.. ja bych se možná i těšila, kdybych šla zpátky na základku - stýská se mi po mých bývalých spolužáků :/ No co.. život jde dál.. Včera jsem ještě z toho byla nervozní (jak už jsem zmíňovala), že jdu opět na jinou školu, ale dneska nějak nejsem. Ráno jsem akorát si řekla a ku** do*** **** a teď se možná i těším.. nevím.. zas něco novýho.. Sice už jsem měla čest poznat (spíše jen vidět :D) některé svý spolužáky, ale i tak jsem zvědavá jací budou.. I když bych samozřejmě byla radši kdyby byly stále prázdniny - nějak mi rychle utekly a to i přesto, že jsem je měla prodloužené.. ale to asi všem :D :D

Zítra udělám vyhodnocení objednávky designů - omlouvám se, že to tak trvá...

Jo a abych nezapoměla - podbný design možna čekejte i tady na blogu.. později samozřejmě :D :D

Edit: jo a ještě jsem zapoměla :D Na blog už jsme koenčně začali přidávat novinky a už i nabíráme affs - prostě se už blog pořádně rozbíhá :) Kdyžtak se můžete podívat a popřípadě zapsat do náběru affs :)